PopisJsme ZLKL, s. r. o. a svým zákazníkům nabízíme širokou škálu strojírenských činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy. Pyšníme se titulem odpovědná firma roku a patříme opakovaně mezi 100 nejlepších firem z ČR.

CO BUDETE DĚLAT:
• Vychystávat materiál z regálů ve skladě.
• Zásobovat pracoviště.
• Vizuálně kontrolovat expedované položky.
• Položky k expedici správně napočítáte, vychystáte na paletu a zabalíte.
• Palety přesunete na určené místo k expedici.

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT:
• Znalosti či zkušenosti ze skladu.
• Oprávnění, nebo delší zkušenost s řízením VZV.
• Ochotu řídit retrak.
• Zkušenost s prací na PC výhodou.

ZA VAŠI BEZCHYBNOU A RYCHLOU PRÁCI VÁM NABÍZÍME:
• Budete důležitým článkem pro plynulé zásobování výroby i expedice zákazníkům.
• Možnost částečně pracovat u PC – zaškolíme vás do Heliosu.
• Stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu.
• Práci na dvě směny.
• Pravidelně vyplácenou mzdu a proplacené všechny přesčasy.

Pracovní doba: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00

Kontakt: pošlete životopis na kariera@zlkl.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZLKL, s. r. o. - prac. 1, Olomoucká 784/116, 789 83 Loštice Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T16:34:28

Společnost

ZLKL, s. r. o.
  • ZLKL, s. r. o.
  • Kontakt : Martina Brázdilová
  • Telefon : +420 731 453 854
  • Adresa : ZLKL, s. r. o. - prac. 1, Olomoucká 784/116, 789 83 Loštice

Klíčová slova

práci

zkušenost

prací

zásobování

plynulé

článkem

důležitým

nabízíme

rychlou

bezchybnou