PopisMísto výkonu práce: 28. října 3348/65, Ostrava
Kontakt: emailem, osobně na adrese společnosti 3348/65, Ostrava

Náplň práce:
- vývoj aplikací dle specifikace zákazníků

Požadavky
- Perfektní znalost angličtiny slovem a písmem,
- Zkušenosti s vývojem aplikací min. 5 let
- Znalost programovacího jazyka C#/.NET
- Znalost webového vývoje Angular, MVC výhodou
- Znalost vývoje desktopových aplikací výhodou (WinForms, WPF)

Benefity: 5 týdnů dovolené, přípěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěABB s.r.o., Moravská Ostrava, 28. října 3348/65, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně49000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-01T02:17:12

Společnost

ABB s.r.o.
  • ABB s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Pavlinec
  • E-mail : jiri.pavlinec@cz.abb.com
  • Adresa : ABB s.r.o., Moravská Ostrava, 28. října 3348/65, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

znalost

aplikací

vývoje

winforms

cnet

webového

angular

mvc

výhodou

desktopových