PopisFirma s více jak 25 letou zkušeností v konstrukci automatizovaných zařízení pro automobilový průmysl v oblasti stavba karoserií - s více než 90 konstruktéry se sídlem v centru Olomouce zaměstná pracovníky na pozici:

Podpora konstrukce v Datovém centru

Náplň práce:
• Příprava, zpracování a nahrávání konstrukčních dat do datových portálů zákazníků
• Koordinace a řízení datových požadavků konstrukčních oddělení
• Spolupráce s dalšími odděleními podílejícími se na zpracování projektu
• Tvorba a úprava výkresové dokumentace
• Práce se software pro datovou komunikaci
• Práce v programech Catia V5
Požadavky:
• SŠ / VŠ technické vzdělání strojního zaměření
• Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, časová flexibilita
• znalost Aj/Nj výhodou
• MS Office
• znalost programů Catia V5- není podmínkou (možnost zaškolení ve firmě)
* vhodné pro ženy
Nabízíme:
• zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a kariérního růstu
• práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
• zaměstnanecký systém benefitů
• moderní pracovní prostředí
• účast na zahraničních projektech
• místo výkonu: centrum Olomouce
• mzda 24.000,-Kč - 28.000,- Kč

Své životopisy s fotografií posílejte na emailovou adresu personalabteilung@cad-engineering.cz
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz Pracovištětř. Svobody 596/21, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-01T15:45:07

Společnost

CAD engineering s.r.o.
  • CAD engineering s.r.o.
  • Kontakt : Radomila Galášová
  • Telefon : +420 585 229 476
  • Adresa : tř. Svobody 596/21, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

konstrukčních

zpracování

datových

catia

firma

kariérního

vzdělávání

dalšího

možností

zaměstnání