PopisMísto výkonu práce: Heyrovského 476, 463 12 Liberec XXIII - Doubí
Náplň práce: Zodpovědnost za kvalifikované technické odborné konzultace, splnění naplánovaných cílů ve vývoji/ konstrukci/ aplikaci/ hodnocení komponentů, produktů a systémů v souladu s požadavky zákazníka.
Požadavky:
Anglický jazyk - pokročilá úroveň
MS Office - pokročilá úroveň
Nabízené výhody: zaměstnanecké bonusy
Hlásit se e-mailem nebo osobně
Kontaktní osoby: Bára Bílková, Anna Lhotová, e-mail: b.bilkova@denso.cz, a.lhotova@denso.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHeyrovského 476, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-28T09:38:00

Společnost

DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • Kontakt : Bára Bílková
  • Adresa : Heyrovského 476, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

práce

pokročilá

místo

zaměstnanecké

zákazníka požadavky anglický

jazyk

úroveň ms

office

úroveň nabízené

výhody