PopisFirma s více jak 25 letou zkušeností v konstrukci automatizovaných zařízení pro automobilový průmysl v oblasti stavba karoserií - s více než 90 konstruktéry se sídlem v centru Olomouce zaměstná pracovníky do oddělení konstrukce.

Konstruktér – junior

Náplň práce:
• Tvorba a úprava výkresové dokumentace
• Konstrukce a vývoj zařízení pro výrobu karoserií
• Práce v programu Catia V5

Požadavky:
• SŠ / VŠ – technické vzdělání strojního zaměření podmínkou
• Praxe v konstrukci svařovacích linek v automobilovém průmyslu není podmínkou
• Znalost Catia V5 není podmínkou (možnost zaškolení ve firmě)
• Znalost Aj/Nj výhodou
• MS Office
• Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
• Vhodné i pro ženy

Nabízíme:
• zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
• práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
• moderní pracovní prostředí
• účast na zahraničních projektech
• zaměstnanecký systém benefitů
• odpovídající finanční ohodnocení dohodou na osobním pohovoru

Své životopisy s fotografií posílejte na emailovou adresu personalabteilung@cad-engineering.cz
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCAD engineering s.r.o. - prac. Olomouc, tř. Svobody 596/21, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-01T15:45:07

Společnost

CAD engineering s.r.o.
  • CAD engineering s.r.o.
  • Kontakt : Radomila Galášová
  • Telefon : +420 585 229 476
  • Adresa : CAD engineering s.r.o. - prac. Olomouc, tř. Svobody 596/21, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

konstrukci

zařízení

catia

oblasti

firma

dalšího

průmyslu práci

automobilového

rozvoje

osobního