PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
administrativní a pokladní úkony - fakturace, zakládání smluv, vyřizování objednávek z e-shopů, prodej na prodejně, balení zásilek - dokumentace apod.

Požadavky:
komunikativnost, serióznost, odpovědnost, pracovitost; znalost práce s PC, schopnost vzdělávat se a učit se nové věci

Nabízíme:
příspěvek na stravenky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: martin.pavelka@hotmail.cz

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOWIRO GROUP s.r.o. - pracoviště Přerov, Žerotínovo nám., Žerotínovo nám. 652/17, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-03T02:40:08

Společnost

OWIRO GROUP s.r.o.
  • OWIRO GROUP s.r.o.
  • Kontakt : Martin Pavelka
  • Adresa : OWIRO GROUP s.r.o. - pracoviště Přerov, Žerotínovo nám., Žerotínovo nám. 652/17, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

nástup

apodpožadavky komunikativnost

životopisu

zasláním

hlásit

stravenkyzájemci

věcinabízíme příspěvek

učit

vzdělávat

schopnost