PopisMVP: Kloknerova č.p. 2249/9, Praha 4
kontaktovat e-mailem bkovarova@coprosys.cz
Náplň práce:
- vystavování faktur
- zpracování přijatých faktur
- vedení pokladny
- stahování bankovních výpisů
- administrativní práce
Požadujeme:
- aktivní znalost práce na PC, MS Office, znalost práce v Altus Vario výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, optimismus
Pracoviště v blízkosti metra C Chodov, možnost bezplatného parkování před budovou.
Nástup ihned nebo po dohodě.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce
internet, telefonní linka, mobilní telefon, nákup HW a SW se slevou

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOPROSYS a.s. - 002, OZ Praha, Kloknerova 2249/9, Chodov, 148 00 Praha 414 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

COPROSYS a.s.
  • COPROSYS a.s.
  • Kontakt : Blanka Kovářová
  • Telefon : +420 608 553 332
  • Adresa : COPROSYS a.s. - 002, OZ Praha, Kloknerova 2249/9, Chodov, 148 00 Praha 414

Klíčová slova

práce

znalost

faktur

mvp

výhody

metra

chodov

možnost

bezplatného

parkování