PopisNáplň práce:
- udržování sbírky linií octomilek: příprava diet, mytí skla, klávování odpadu, flipování a péče o jednotlivé linie
- objednávky laboratorního materiálu podle daných specifikací
- drobné práce zajišťující hladký chod laboratoře (příprava základních roztoků, špičkování, evidence chemikálií)
- možnost zapojení do vědecké práce formou jednoduchých projektů zahrnujících metody buněčné a molekulární biologie (není podmínkou)
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s laboratorní praxí (gymnázium, zdravotnická či zemědělská škola atp.) případně VŠ vzdělání přírodovědného zaměření
- schopnost pracovat pečlivě a bez chyb
- alespoň základní znalost angličtiny
Nabízíme:
- zajímavou práci v oblasti biologie
- možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, benefity ze sociálního fondu)
- nástup od 1. 4.2019
- mzda 22 000 Kč
- pracovní smlouva na dobu určitou do 31. 12. 2019 s možností prodloužení
Motivační dopis se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na email: vendula.aubrechtova@bc.cas.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1160/31, 37005 České Budějovice 5 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • Kontakt : Vendula Aubrechtová
  • Adresa : Branišovská 1160/31, 37005 České Budějovice 5

Klíčová slova

práce

vzdělání

příprava

možnost

benefity

pečlivě

oblasti

zaměstnanecké

vzdělávání

dalšího