PopisAktualizace 14.2.2019!
První kontakt písemný:
- zasláním písemné nabídky a životopisu na e-mail: sirancova@chytrapena.cz

Náplň práce:
- práce s poptávkami
- telefonický kontakt s potencionálními zákazníky
- organizace plánu návštěv techniků, spolupráce na fakturaci
- péče o své zákazníky, zadávání informací o zakázce v CRM systému

Požadavky:
- vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- obchodní a technickou vyzrálost
- práce na PC - aktivní znalost MS Office, internet
- praxe v oblasti stavebnictví výhodou
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- ochotu učit se novým věcem

Zaměstnavatel nabízí:
Základní mzda od 17.000,- + provize
Předpokládaný nástup: ihned, případně dle domluvy

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChytrá pěna Bohemia s.r.o. - pracoviště, Polská 9, 790 81 Česká Ves Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

Chytrá pěna Bohemia s.r.o.
  • Chytrá pěna Bohemia s.r.o.
  • Kontakt : Klára Mayerová
  • Adresa : Chytrá pěna Bohemia s.r.o. - pracoviště, Polská 9, 790 81 Česká Ves

Klíčová slova

práce

kontakt

aktualizace

spolehlivost

vyzrálost

aktivní

znalost

office

internet

praxe