PopisAKTUALIZACE 29.4.2019
První kontakt písemný:
Pokud splňujete níže uvedené požadavky a zaujala Vás naše nabídka, zašlete nám prosím Vaše CV a stručný motivační dopis na e-mail: cv@chytrapena.cz

Místo výkonu práce:
- převážně Česká Ves a dále celá Česká republika
- pro zájemce z celé České republiky.

Zaměstnavatel požaduje:
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou nebo vyučení s maturitou
Praxe v oblasti stavebnictví minimálně 3 roky (izolační systémy a úspory energie výhodou)
Obchodní a technickou vyzrálost
Reprezentativní vystupování a vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
Práci na PC - aktivní znalost MS Office, internet
Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
Ochota učit se novým věcem, dlouhodobý zájem o stavební obor
ŘP skupiny B, aktivní řidič, ochotu cestovat a obchodovat
Orientaci na výsledek

Pracovní náplň:
Vyhledávání možnosti rozšíření prodeje aplikace PUR pěny ve svěřeném regionu v rámci ČR
Zaměření a návrh technického řešení u zákazníka
Poskytování informací o charakteristikách výrobků a znalost technologických postupů aplikace
Příprava podkladů pro rozpočtáře, vedení obchodního případu v místě
Úzká spolupráce se svým obchodním asistentem
Udržování a posilování kontaktů se zákazníky
Získávání nových zákazníků
Zodpovědnost za technickou připravenost zakázky
Dodržování bezpečnostních, požárních a pracovněprávních předpisů
Prosazování firemní strategie a značky

Zaměstnavatel nabízí:
Perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví
Práci jako HPP nebo i na IČ, na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
Odpovídající finanční ohodnocení
Služební mobilní telefon, NTB a služební automobil
Zajímavou práci v rozvíjející se dynamické společnosti, zázemí známé značky a leadera na trhu polyuretanových izolací
Předpokládaný nástup: ihned, případně dle domluvy
Nástupní mzda 30.000,- Kč + provize ze zakázek.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChytrá pěna Bohemia s.r.o. - pracoviště, Polská 9, 790 81 Česká Ves Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Chytrá pěna Bohemia s.r.o.
  • Chytrá pěna Bohemia s.r.o.
  • Kontakt : Klára Mayerová
  • E-mail : sirancova@chytrapena.cz
  • Adresa : Chytrá pěna Bohemia s.r.o. - pracoviště, Polská 9, 790 81 Česká Ves

Klíčová slova

technickou

aktivní

práci

dobu

znalost

kontaktů

zákazníky získávání

nových

zákazníků zodpovědnost

zakázky dodržování