PopisObchodní zástupce pro oblast Pardubický kraj
Požadujeme:
- technické vzdělání min.SŠ
- praxe v oblasti technologie obrábění,obráběcích nástrojů a nářadí
- obchodní zkušenosti
Náplň práce:
- kontakt stávajících zákazníků
- vyhledávání nových zákazníků
Nabízíme:
- pružná pracovní doba
- doba neurčitá
- mzda 20 000 Kč + provize + osobní ohodnocení
- k dispozici osobní automobil, notebook, telefon
Kontakt: životopisy zasílejte na email: renata.tomanova@navel.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNAVEL, spol. s r.o. - práce v okrese Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

NAVEL, spol. s r.o.
  • NAVEL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Renata Tomanová
  • Telefon : +420 385 792 119
  • Adresa : NAVEL, spol. s r.o. - práce v okrese Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

Klíčová slova

obchodní

osobní

zasílejte

životopisy

telefon kontakt

notebook

automobil

dispozici

ohodnocení

nových