PopisPRVNÍ KONTAKT EMAIL: nyklova@druzina.cz . Plný pracovní úvazek.Po domluvě lze i na zkrácený na DPP
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví, internetového bankovnictví
- základní znalost daňové oblasti
- schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, flexibilitu
- zodpovědný přístup k práci, pečlivost; MS Office (Word, Excel),

Pracovní náplň :
- samostatné zpracování účetních dat (přijaté režijní faktury, interní doklady, pokladna, salda, dokladová inventarizace apod.)
- spolupráce při přípravě účetních závěrek
- příprava dílčích podkladů pro audit a daň. přiznání

Výhody:finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a úvazku, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDRUŽINA, spol. s r.o. - 002, Učňovská 247, Dačice V, 380 01 Dačice Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

DRUŽINA, spol. s r.o.
  • DRUŽINA, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ing. Nyklová
  • Telefon : +420 602 517 450
  • E-mail : nyklova@druzina.cz
  • Adresa : DRUŽINA, spol. s r.o. - 002, Učňovská 247, Dačice V, 380 01 Dačice

Klíčová slova

zpracování

účetních

znalost

kontakt

inventarizace

dokladová

salda

pokladna

doklady

interní