PopisA11 z:1/2/2019
Pracovní náplň:
- doučování probíhá v rodinách dětí, které navštěvují 1. a 2. stupeň základní školy
- probíhá v sociálně či kulturně slabých rodinách, na území města Frýdku-Místku, 2 - 3krát týdně, záleží na domluvě s rodiči dítěte a jeho potřebnosti
- rozmezí doučování 1,5 - 2 hodiny v odpoledních hodinách, vše závisí na počtu dětí a na individualitě dítěte.
Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání (příp. student studující střední školu)
- student sociální činnosti, pedagogické činnosti a humanitárních směrů výhodou
- vhodné pro studenty VOŠ a VŠ pedagogický, sociální a humanitární směr
- vhodné také pro lidi v důchodovém věku
- znalost učiva prvního a druhého stupně základní školy
- znalost z předmětů angličtina, matematika, fyzika, chemie, český jazyk
- schopnost umět vysvětlit učivo
- kladný vztah k dětem, psychická odolnost
- práce s dětmi a mládeží výhodou
- kreativita, komunikativnost, samostatnost, empatie, trpělivost
- flexibilita v odpoledních hodinách.
Nabízíme:
- odměnu 140,- Kč/hod,
- nástup možný ihned
- pravidelné supervize doučovatelů.
Zájemci mohou kontaktovat Mgr. Lenku Šebestovou na e-mail: lenka.sebestova@charitafm.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCharita Frýdek - Místek - Centrum Pramínek, Míru 1344, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně140 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Lenka Šebestová
  • Adresa : Charita Frýdek - Místek - Centrum Pramínek, Míru 1344, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

vhodné

základní

výhodou

odpoledních

student

znalost

činnosti

školy

dětí

rodinách