PopisVRÁTNÝ/Á
Možnost prodloužení doby určité
Požadujeme: vhodné i pro OZP, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce: kontrola příchodů a odchodů zaměstnanců, návštěv v družstvu, kontroluje příjezdy a odjezdy všech vozidel přes vrátnici, obsluhuje telefonní ústřednu, provádí pravidelné obchůzky celého areálu družstva.
Nabízíme: příspěvek na stravné, týden dovolené navíc
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 11:00 h. na čísle: 571 484 442 nebo e-mailem na: martinkova@irisa.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěIRISA , výrobní družstvo, Jasenická 697, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně13500 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

IRISA, výrobní družstvo
  • IRISA, výrobní družstvo
  • Kontakt : Martina Martinková
  • Telefon : +420 571 484 442
  • Adresa : IRISA , výrobní družstvo, Jasenická 697, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

vrátnýá možnost

příspěvek

ústřednu

provádí

pravidelné

obchůzky

celého

areálu

družstva nabízíme

stravné