PopisHledáme pracovníka pro obsazení služebního místa ASISTENT - HASIČ, tzv. "do výjezdu", s místem výkonu práce na územních odborech HZS Ústeckého kraje, tj. v Teplicích, Chomutově, Litoměřicích, Ústí nad Labem, Mostě, Děčíně a v Žatci.

Jedná se o služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění - na dobu určitou tří let s předpokladem změny na dobu neurčitou.
POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY.
Požadujeme:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru, řidičský průkaz skupiny C výhodou
- dále požadujeme fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost, manuální zručnost, psychickou odolnost.
Nabízíme:
- při nástupu platové zařazení ve 2. tarifní třídě (NV č. 304/2018 Sb. v platném znění)
- po absolvování vstupního odborného kurzu zařazení do 3. tarifní třídy (NV č. 304/2018 Sb.v platném znění), tj. ZÁKLADNÍ TARIF v tarifním stupni podle započitatelné praxe (rozpětí platového tarifu ve 3. tarifní třídě: od 22 940 Kč do 34 410 Kč) + RIZIKOVÝ PŘÍPLATEK + PŘÍPLATEK ZA POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ DÝCHACÍ TECHNIKY + možnost OSOBNÍHO OHODNOCENÍ po zapracování (cca 1 rok) + PŘÍPLATKY ZA POHOTOVOSTI
- směnný provoz (24ti hodinové služby) s týdenní základní dobou služby 37,5 hodiny, 6 týdnů dovolené.
Přijetí do služebního poměru a ustanovení na služební místo bude realizováno po absolvování fyzických, osobnostních a zdravotních prověrek.

Náplň služebního místa:
- provádění veškerých složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností
získaných ve specializačních kurzech,
- kontrola a údržba technických a věcných prostředků,
- provádění pravidelné fyzické přípravy.

VÝČET DOKLADŮ, KTERÉ UCHAZEČ O VOLNÉ SLUŽEBNÍ MÍSTO PŘIPOJÍ K PRIHLÁŠCE:
- strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti
uchazeče
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- vyplněný formulář "Prohlášení uchazeče o přijetí do služebního poměru" - GDPR (formulář
naleznete v příloze inzerátu).
- aktuální výpis z rejstříku trestů si HZS Ústeckého kraje zajistí sám.

V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.

Písemnou přihlášku a požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu a popř. emailu, doručte písemně:
- v termínu od 31.01.2019 do 28.02.2019
- na adresu Krajské ředitelství HZS Ústeckého kraje, Horova 1340/10, 400 01 Ústí nad Labem, nebo emailem na adresu: tereza.burianova@ulk.izscr.cz.
Dotazy k výběrovému řízení, nebo k náplni služební činnosti směřujte na tel. 950 430 150, nebo 950 430 154, nebo 950 430 153, nebo 950 430 158, nebo 950 430 152.

Uchazeči, splňující stanovené podmínky, budou pozváni k absolvování výběrového řízení.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěHorova č.p. 1340/10, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně21150 Kč Mzda maximálně31710 Kč Nastoupit od2018-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje
  • Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje
  • Kontakt : Tereza Burianová
  • Telefon : +420 950 430 150
  • Adresa : Horova č.p. 1340/10, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

služební

služebního

tarifní

hzs

absolvování

znění

poměru

kraje

ústeckého