PopisNáplň práce:
- Balení vývozních zakázek pro externí a interní logistiku
- Prodej a expedice zboží
- Kontrola množství a shody zboží s výrobní objednávkou
Co požadujeme:
Odborné vyučení
Základní znalost anglického nebo německého jazyka (psaná forma)
Základní znalost MS Office (Outlook, Excel)

Prémie od prvního měsíce, závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na odpolední směnu, příspěvek na dovolenou a Vánoce, příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření a další firemní benefity
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNišovice 9, 387 01 Volyně Mzda minimálně20500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

Vertiv Czech Republic s.r.o.
  • Vertiv Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Narovcová
  • Telefon : +420 383 312 100
  • Adresa : Nišovice 9, 387 01 Volyně

Klíčová slova

příspěvek

znalost

penzijní

náplň

office

outlook

excelprémie

prvního

měsíce

závodní