PopisA02 z:1/2/2019 (ZamK)
Pracovní náplň:
- finanční řízení podniku (zabezpečení ekonomické stability a trvalého růstu společnosti)
- nedílnou součástí je reporting a controling výsledků do Korei.
Požadujeme:
- znalost korejského jazyka (reporting, kontroling, jednání v korejském jazyku)
- znalost SAP, účetnictví a finanční analýzy podniku.
Nabízíme:
- stravenky.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.., tř. T. G. Masaryka 1117, 73801 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně75000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T05:04:38

Společnost

HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.
  • HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.
  • Kontakt : Kristýna Musiolková
  • E-mail : kristyna.musiolkova@hec-czech.cz
  • Adresa : HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.., tř. T. G. Masaryka 1117, 73801 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

finanční

reporting

znalost

a02z122019zamk pracovní

jazyku

jazyka

kontroling

jednání

korejském

účetnictví