PopisNáplň práce: zodpovídá za koordinaci a naplnění vědeckopedagogického poslání ústavu a definovaných výzkumných záměrů a cílů; odpovídá za finanční rozpočet ústavu, nastavuje pravidla ekonomického řízení ústavu; řídí lidské zdroje skrze vedoucí laboratoří ÚAOV, vč. pravidelného controllingu a reportingu; podílí se na přípravě strategických plánů, zpráv, rozborů, statistik a podnikatelských záměrů za ÚAOV; předkládá záměry rozvoje ústavu ve sféře odborné a materiálně technické; dohlíží nad naplňováním rozhodnutí děkana a uplatňování obecně platných právních norem souvisejících s ústavem; řídí technické a administrativní pracovníky ústavu a dohlíží na zajištění chodu ústavu; dohlíží na dodržování pravidel PO a BOZP; odpovídá za zajištění výuky na ústavu; plnění dalších úkolů spojených s funkcí ředitele ÚAOV.
Požadujeme: VŠ vzdělání; znalost odborné problematiky v oblastech akvakultury a ochrany vod výhodou; znalost prostředí výzkumné organizace výhodou; zkušenost s řízením lidských zdrojů výhodou; aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. na úrovni B2); organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce; spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů a vysokou flexibilitu; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka; velmi dobrou znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); trestní bezúhonnost.
Nabízíme: zajímavou práci v mezinárodním kolektivu; příjemné pracovní prostředí v mladém týmu a nově zrekonstruovaných prostorách fakulty; možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy); možnost zajištění ubytování; další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).
Uvažovaný nástup: březen/duben 2019
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 35 000 - 50 000 Kč měsíčně dle dosažené odbornosti (dle Mzdového předpisu JU).
Místo výkonu práce: FROV JU, ÚAOV, Na Sádkách 1780, 370 05 České Budějovice
Strukturovaný životopis, seznam publikací, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství
a ochrany vod, Na Sádkách 1780, 370 05 České Budějovice nejpozději do 20.2.2019.
Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJihočeská univerzita v Českých Budějovicích - FROV ČB, Na Sádkách 1780, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Mirka Průšová
  • Adresa : Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - FROV ČB, Na Sádkách 1780, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

ústavu

znalost

zajištění

výhodou

aktivní

práce

úaov

dohlíží

technické

možnost