PopisMísto pracoviště:
- Komerční 531, 251 01 Nupaky

Prvotní kontakt:
- e-mailem
- telefonicky

Upřesňující údaje:
Společnost Alcom Alval s.r.o. je stabilní českou firmou.
Působíme již přes 20 let na na evropském trhu v oblasti prodeje širokého skladového sortimentu válcovaných a lisovaných polotovarů z hliníku a jeho slitin.
Hledáme obsluhu pro CNC kotoučovou pilu do našeho týmu v sídle firmy na adrese Nupaky / Praha východ.

Náplň práce:
Obsluha CNC dělící pily pro dělení neželezných kovů
Seřizování a údržba CNC stroje
Obsluha manipulační techniky (VZV, paletové vozíky)
Skladová evidence zboží na PC, další skladové operace
Vlastní manipulace s materiálem ve skladu a v regálovém systému (nakládky, vykládky, skladování, balení, apod.)
Spolupráce a zastupitelnost s ostatními kolegy

Očekáváme:
Přesnost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
Vhodné i pro osoby bez praxe

Nabízíme:
Zázemí výhradně české společnosti a práci v příjemném pracovním prostředí
Zajímavou a perspektivní práci
Po uplynutí 12 měsíců smlouva na dobu neurčitou
Firemní benefity, stravenky, vzdělávání
Jednosměnný provoz, nástup ihned.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAlcom Alval s.r.o. - sídlo, Komerční 531, Nupaky, 251 01 Říčany u Prahy Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-04T01:22:34

Společnost

Alcom Alval s.r.o.
  • Alcom Alval s.r.o.
  • Kontakt : Josef Svoboda
  • Telefon : +420 778 475 900
  • E-mail : josef@hlinik.cz
  • Adresa : Alcom Alval s.r.o. - sídlo, Komerční 531, Nupaky, 251 01 Říčany u Prahy

Klíčová slova

cnc

místo

nakládky

pečlivost

kolegyočekáváme přesnost

ostatními

zastupitelnost

apod spolupráce

balení

skladování