PopisHlavní náplň práce: kvantitativní přejímka materiálu a jeho vychystávání. Pozice je vhodná pro muže.

Požadujeme:
- vzdělání: ÚSO (vyučen)
- řidičský průkaz sk. B
- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
- výhodou je oprávnění na řízení vysokozdvižného motorového vozíku.

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti
- práci v jednosměnném provozu (ranní směny)
- prémie, odměny
- dotované stravování v podnikové jídelně
- zdravotní volno (sick days)
- nástup leden 2019.

Zájemci - zasílat profesní životopis na e-mailovou adresu slesingerova.marta@prabos.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrabos plus a.s. - Slavičín - sídlo, Komenského 9, 763 21 Slavičín Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-03T01:13:31

Společnost

Prabos plus a.s.
  • Prabos plus a.s.
  • Kontakt : Marta Šlesingerová
  • Telefon : +420 577 303 275
  • Adresa : Prabos plus a.s. - Slavičín - sídlo, Komenského 9, 763 21 Slavičín

Klíčová slova

práci

hlavní

jídelně

jednosměnném

provozu

ranní

směny

prémie

odměny

dotované