PopisOBSLUHA AUTOMATIZOVANÝCH JEDNOÚČELOVÝCH PRACOVIŠŤ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zakládání polotovarů do zařízení (manuální práce s pinzetou)
- Požadujeme: dobrý zrak, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, adaptaci v koletivu
- Nabízíme: stravenky nebo příplatek za obědy v závodní jídelně, práce v čistém prostředí
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky ( v čase od 8:00 hod do 14:00 hod.). Kontaktní osoby: Ing. Voženílek Josev, Ing. Sádovský Michal, e-mail: krystaly@krystaly.cz, tel.: 495 408 409 Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOkružní 1144/19, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

KRYSTALY, Hradec Králové, a.s.
  • KRYSTALY, Hradec Králové, a.s.
  • Kontakt : Ing. Michal Sádovský Ing. Josef Voženílek,
  • Telefon : +420 495 408 409
  • Adresa : Okružní 1144/19, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

hod

ing

manuální

telefonicky

závodní

jídelně

čistém

prostředí

případě