PopisMísto výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1261
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: lenka.vojtiskova@schenker.cz

Co bude Vaším úkolem?
- dělnické práce ve výrobě
- montáž a demontáž, pulírování nárazníků
- manuální činnosti spojené s lehkou výrobou
- práce na moderní lince v čistém a nehlučném prostředí
- příprava k expedici

Co od Vás očekáváme?
- spolehlivost, pracovitost
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody:
- náborový příspěvek ve výši 10.000Kč
- dotované jídlo v místní kantýně
- příspěvek na stravování
- přispějeme Vám na dopravu, aby se Vám dojíždění vyplatilo
- práci v čistém a nehlučném provozu
- 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- výhodné tarify u telefonního operátora
- měsíční odměny dle pracovního výkonu
- na jednotlivé pracovní operace Vás zaškolíme
- nástup ihned nebo dle dohody
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSCHENKER spol. s r.o.- Kosmonosy, Průmyslová 1261, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně28500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

SCHENKER spol. s r.o.
  • SCHENKER spol. s r.o.
  • Kontakt : Lenka Vojtíšková
  • E-mail : lenka.vojtiskova@schenker.cz
  • Adresa : SCHENKER spol. s r.o.- Kosmonosy, Průmyslová 1261, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

příspěvek

dle

čistém

nehlučném

práce

místní

kantýně

stravování

přispějeme

dopravu