PopisNáplň práce: kompletní zpracování mzdové agendy
komunikace se zdravotními pojišťovnami, státními institucemi, mzdová uzávěrka, roční zúčtování daně
zpracování docházky, evidence neschopenek
vystavování - zpracování ELDP, správa a archivace mzdových podkladů a personálních dat
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření, praxe na stejné pozici, znalost personální a mzdové problematiky a české mzdové legislativy
znalost práce na PC (MS Office), svědomitost, zodpovědnost, samostatnost
Výhody: zázemí stabilní mezinárodní společnosti, pružná pracovní doba, příspěvky na stravování, firemní jazykové kurzy a další bezplatné odborné vzdělávání

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěM-tec CZ, s.r.o., třída 3. května 1273, Malenovice, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

m-tec CZ, s.r.o.
  • m-tec CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Kůdela
  • Adresa : M-tec CZ, s.r.o., třída 3. května 1273, Malenovice, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

mzdové

práce

zpracování

stabilní

znalost

personální

problematiky

české

legislativy znalost

office