PopisPracovní náplň
komplexní zajišťování obchodních případů v přiděleném výrobkovém a teritoriálním portfoliu
obchodní administrativa
kontrola platební disciplíny odběratelů
vytváření a udržování dobrých vztahů se stávajícími a potenciálními zákazníky
péče o klíčové zákazníky příprava podkladů pro pracovní cesty
koordinace s ostatními odděleními za účelem splnění požadavků zákazníků

Požadujeme
středoškolské vzdělání chemického nebo ekonomického zaměření výhodou
komunikativní znalost Anglického jazyka
praxe na obdobné pozici vítána
pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Word, Excel, PowerPoint), SAP, Lotus Notes

Nabízíme
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSemtín 103, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T11:15:23

Společnost

Synthesia, a.s.
  • Synthesia, a.s.
  • Kontakt : Lucie Bulušková
  • Telefon : +420 466 824 354
  • Adresa : Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

pracovní

znalost

benefity

vzdělávání

anglického

kčrok

výši

měsíccafeterie

připojištění

penzijní