PopisREFERENT/-KA - ŽIVNOSTENSKÁ OPRÁVNĚNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup nejdříve 1.4.2019 nebo dle dohody
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, znalost živnostenského zákona, správního řádu a dalších souvisejících zákonů
(např. občanský zákoník, zákon o obchodních korporacích), praxe ve veřejné správě při výkonu živnostenské agendy výhodou, zkouška odborné způsobilosti na úseku živnostenského podnikání výhodou, praxe v komunikaci a v jednání s veřejností, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, uživatelská znalost PC (MS Office, Internet)
- Náplň práce: výkon živnostenského úřadu v oblasti ohlašovacích a koncesovaných živností, zajišťování činnosti centrálního registračního místa živnostenského podnikání, zajišťování výkonu státní správy, vykonávání agendy oddělení živnostenských oprávnění, přijímání a zpracovávání ohlášení, oznámení a žádostí týkajících se živnostenského podnikání, kontrola plnění všech náležitostí, vydávání výpisů ze živnostenského rejstříku, rozhodnutí, potvrzení a sdělení, zajišťování výběru správních a místních poplatků, poskytování kompletních služeb kontaktního místa Czech POINT, odpovědnost za stav příručních spisoven Živnostenského úřadu, platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, čtyři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance)
příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky lze podávat do 8. 3. 2019
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMagistrát města Hradec Králové, Československé armády 408/51, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně19760 Kč Mzda maximálně29740 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

Statutární město Hradec Králové
  • Statutární město Hradec Králové
  • Kontakt : Kristýna Lišková
  • Telefon : +420 495 707 283
  • Adresa : Magistrát města Hradec Králové, Československé armády 408/51, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

živnostenského

podnikání

dobu

pracovní

zajišťování

odborné

výkonu

benefitů

úřadu

agendy