PopisNÁZEV POZICE: Poradce prevence nelegálního zaměstnávání a dlouhodobé nezaměstnanosti
PRACOVIŠTĚ: Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště Klatovy, Voříškova 825/III, 339 01 Klatovy

KVALIFIKAČNÍ A DALŠÍ POŽADAVKY: ukončené minimálně SŠ s maturitou, velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel), práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
VÝHODOU: praxe v oblasti státní správy, znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, řidičský průkaz sk. B
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE: provádění sociálně-právních a základních poradenských činností v oblasti zaměstnanosti a rekvalifikace uchazečů o zaměstnání; zajišťování vedení ucelené podkladové dokumentace uchazečů, ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení; přímý kontakt s uchazeči o zaměstnání
PRACOVNÍ PODMÍNKY: PP na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou), předpokládaný nástup březen 2019
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ: 9. platová třída, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete ELEKTRONICKY motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, NEJPOZDĚJI DO 15.2.2019 včetně na e-mail: vera.tomaierova@uradprace.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚřad práce České republiky - kontaktní pracoviště Klatovy, Voříškova 825, Klatovy III, 339 01 Klatovy 1 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Věra Tomaierová
  • Adresa : Úřad práce České republiky - kontaktní pracoviště Klatovy, Voříškova 825, Klatovy III, 339 01 Klatovy 1

Klíčová slova

práce

uchazečů

pozice

požadavků

nesplnění

správní

oblasti

pracoviště

znalost

název