PopisMísto výkonu práce: Koupaliště Brná, Lázeňská 459, Ústí nad Labem.
Náplň práce: dozor a obsluha u bazénu na koupališti Brná, provádí dozor nad provozem bazénu, vodních atrakcí v zájmu bezpečnosti a ochrany zdraví, zachraňuje tonoucí a poskytuje první pomoc. Zajišťuje úklid u bazénu a jeho okolí, dohlíží na pořádek a čistotu včetně dodržování návštěvního řádu.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, plaveckou gramotnost, uchazeč musí být starší 18 let, zdravotní průkaz dle zák. č. 258/2000 Sb., §19, min. ukončené základní vzdělání.
Nabízíme: denní 12 hodinová pracovní směna, (krátký - dlouhý týden), možnost i na DPP, DPČ, jídelní poukázky.

Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na adresu Panská 1700/23, 400 01 Ústí nad Labem do 15.03.2019. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěPanská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně16380 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Kontakt : Jindřiška Hemrová
  • Telefon : +420 602 285 763
  • Adresa : Panská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

bazénu

brná

ústí

místo

denní

vzdělánínabízíme

základní

ukončené

19min

zák