PopisPOMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ
- Místo výkonu práce: Těchlovice, Radíkovice, Hřibsko, Hrádek
- DPČ na dobu určitou od 1. 6. 2019 do 15.11.2019
- Náplň práce: česání ovoce ze žebříku, pomocné práce v rostlinné výrobě
- Požadujeme: spolehlivost, pracovitost
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Košťál Kamil, e-mail: kostalkamil@seznam.cz, tel.: 732 883 861 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKamil Košťál - Těchlovice, Radíkovice, Hřibsko, Libčany, Hrádek, Těchlovice, Radíkovice, Hřibsko, Libčany, Hrádek Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

Kamil Košťál
  • Kamil Košťál
  • Kontakt : Kamil Košťál
  • Telefon : +420 732 883 861
  • E-mail : kostalkamil@seznam.cz
  • Adresa : Kamil Košťál - Těchlovice, Radíkovice, Hřibsko, Libčany, Hrádek, Těchlovice, Radíkovice, Hřibsko, Libčany, Hrádek

Klíčová slova

práce

rostlinné

pomocnýá

kontaktujte

požadujeme

spolehlivost

pracovitost

případě

zájmu

telefonicky