PopisPožadavky: aktivní řidič, ŘP sk. B, vlastní automobil (cestovní náhrady jsou propláceny), výpis z RT, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, nikoli podmínkou, lze si ho dodělat při nástupu - zařídí organizace.
Náplň: péče o klienty v jejich domácím prostředí (dohled, pomoc a podpora při osobní hygieně, stravování, zvládání běžných úkonů)
Výhody: osobní ohodnocení a odměny, stravenky, příspěvek na telefon a praní prádla, 5 týdnů dovolené.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVČELKA senior care o.p.s. - Zlín, Zlín, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

VČELKA senior care o.p.s.
  • VČELKA senior care o.p.s.
  • Kontakt : Mgr. Jana Vargová
  • Telefon : +420 601 151 311
  • E-mail : zlin@senior-care.cz
  • Adresa : VČELKA senior care o.p.s. - Zlín, Zlín, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

osobní

požadavky

zvládání

domácím

prostředí

dohled

pomoc

podpora

hygieně

stravování