PopisCO VÁS ČEKÁ:

- Inovativní projekty zaměřené na výzkum a vývoj (virtuální a rozšířená realita, IoT, rozpoznávání řeči...).
- Prototypování moderních technik, technologií a trendů.
- Budete navrhovat a stavět aplikace VR, 3D grafiku a modely.
- Čeká vás spolupráce při publikování výzkumných prací, vzdělávání i výměny zkušeností.
- Součástí také může být prezentování řešení na externích akcích.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME:

- Máte alespoň 2 roky zkušeností s vývojem software.
- Znáte jeden nebo více "general purpose" programovacích jazyků (Java, Kotlin, C#, Python).
- Chcete se učit, máte zápal a chuť do práce.
- Smysl pro zodpovědnost, za tým a komunikativnost jsou vaše přednosti.
- Potřebujete aktivní angličtinu, týmy jsou mezinárodní.

POTĚŠÍ NÁS:

- Zkušenosti s 3D grafikou, grafickými programy nebo vývojem webů (Javascrip, Typescript, Angular2+..).
- Pokud máte zkušenost s vývojem DevOps sféry. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRadčická 60/40, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T11:15:23

Společnost

EUROSOFTWARE, s.r.o.
  • EUROSOFTWARE, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Vondrášková
  • Adresa : Radčická 60/40, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

vývojem

čeká

devops

zodpovědnost

software

znáte

general

purpose

programovacích

jazyků