PopisNáplň práce: práce na PC - program Helios, vydej a příjem zboží, obsluha zákazníků, kontrola skladu, vydej a příjem zboží, komunikace se zákazníky
Požadavky: požadovaná praxe ve skladu min.1-5 let, znalost stavebních materiálů velkou výhodou, praxe na obdobné pozici nebo v oblasti stavebnictví, obchodu velkou výhodou, komunikační a organizační schopnosti, dynamická a technicky zdatná osobnost, prozákaznický přístup, loajalitu, ochotu a chuť pracovat, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilita, trestní bezúhonnost.
Výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěALITRON - OST, s. r. o., Tečovice 378, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

ALITRON-OST, s. r. o.
  • ALITRON-OST, s. r. o.
  • Kontakt : Vratislava Kudělková
  • Telefon : +420 731 991 251
  • Adresa : ALITRON - OST, s. r. o., Tečovice 378, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

praxe

práce

vydej

příjemzboží

skladu

výhodou

velkou

chuť

zdatná

osobnost