PopisPracovní náplň:

o řidič nákladního auta a traktoru
o běžné opravy a údržba zemědělských strojů
o přeprava hnojiv, zemědělských komodit, doprava vody k postřikovači
o sezónní zemědělské práce

Požadujeme:
o vyučen, zemědělský obor výhodou
o řidičský průkaz skupiny C +T, E výhodou
o manuální zručnost, časová flexibilita
o ochota pracovat podle potřeb služeb v zemědělství
o praxe a zkušenost s traktory, nákladními auty a další technikou vítány

Nabízíme:
o zázemí prosperující a stabilní firmy
o práci na hlavní pracovní poměr s možností dobrého a pravidelného výdělku
o ohodnocení dle reálně odvedené práce
o 25 dní dovolené
o stravenky
o příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek o příspěvek na penzijní spoření
o periodické školení odborných způsobilostí

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrimagra, a.s. - středisko Domažlice, Cihlářská 511, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

Primagra, a.s.
  • Primagra, a.s.
  • Kontakt : František Hoffmann
  • Telefon : +420 602 472 303
  • Adresa : Primagra, a.s. - středisko Domažlice, Cihlářská 511, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Klíčová slova

pracovní

zemědělských

reálně

technikou

vítánynabízíme ozázemí

prosperující

stabilní

firmy opráci

hlavní

poměr