PopisNáplň práce - budete zodpovědní za vykládku a nakládku materiálu, závoz materiálu do výroby. Budete mít na starosti skladovou evidenci materiálu a pracovat s ruční čtečkou.
Požadujeme - SŠ vzdělání s výučním listem, praxe v oblasti manipulace s vysokozdvižným vozíkem, spolehlivost. zodpovědnost, trestní bezúhonnost.
Nabízíme - zaměstnání na hlavní pracovní poměr, 4 týdny dovolené, prémie za docházku, potný režim, pracovní oděv, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké sleva na zbožím odměny při pracovním, životním jubileu.
Kontakt e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPartner in Pet Food CZ s.r.o. - Veselí n.L., Jateční 470, 39181 Veselí nad Lužnicí 1 Mzda minimálně21500 Kč Nastoupit od2019-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Šachtová
  • Adresa : Partner in Pet Food CZ s.r.o. - Veselí n.L., Jateční 470, 39181 Veselí nad Lužnicí 1

Klíčová slova

materiálu

pracovní

náplň

stravenky

poměr

týdny

dovolené

prémie

docházku

potný