PopisPracoviště: Bystřice
Náplň práce: pomocné práce ve výstavbě.
Požadavky: spolehlivost, dobrý zdravotní stav. Výhodou je vzdělání nebo praxe v oblasti elektro a řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: zaškolení, dlouhodobé zaměstnání, možnost profesního růstu, zprostředkování ubytování, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, benefity.
Místo výkonu práce je Bystřice (Středočeský kraj) a blízká dojezdová vzdálenost. Práce je vhodná i pro absolventy.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěElmoz Czech, s.r.o. - provozovna Bystřice, Dr. E. Beneše 137, 257 51 Bystřice u Benešova Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-19T01:58:13

Společnost

Elmoz Czech, s.r.o.
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Marková
  • Telefon : +420 778 746 757
  • E-mail : personalni@elmoz-czech.cz
  • Adresa : Elmoz Czech, s.r.o. - provozovna Bystřice, Dr. E. Beneše 137, 257 51 Bystřice u Benešova

Klíčová slova

práce

pracoviště

absolventy bližší

benefitymísto

výkonu

bystřice

středočeský

kraj

blízká

dojezdová