PopisNáplň práce:
• parametrizování řízení robotů
• uvádění robotů, skupin robotů a zařízení do provozu
• programování robotů online
• optimalizování výrobních časů, manipulací a procesyanalýza chyb
• tvorba předávací dokumentace
Požadavky:
• zkušenost v oblasti robotů (Kuka, ABB, Fanuc, )
• zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu
• zkušenost v uvádění zařízení do provozu
• znalosti PLC systémů, průmyslových sběrnic výhodou
• znalosti robotických technologií (svařování, lepení, nýtování, …)
• předpoklad flexibilita, týmová schopnost, připravenost ke studiu
• komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
• online a offline programování průmyslových robotů v Siemens Process Simulate
• dobrá znalost práce na PC
• připravenost k cestám
• pečlivost, analytické myšlení, smysl pro detail, komunikativnost
Nabízíme:
• zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
• možnost karierního postupu do vedoucí pozice řízení projektu
• práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
• zaměstnanecký systém benefitů
• jednorázový nástupní bonus Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCAD engineering s.r.o. - prac. Olomouc, tř. Svobody 596/21, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně65000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T13:20:25

Společnost

CAD engineering s.r.o.
  • CAD engineering s.r.o.
  • Kontakt : Radomila Galášová
  • Telefon : +420 585 229 476
  • Adresa : CAD engineering s.r.o. - prac. Olomouc, tř. Svobody 596/21, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

robotů

znalost

řízení

průmyslových

zařízení

oblasti

analytické

perspektivní

komunikativnost nabízíme zajímavé

detail