PopisNáplň práce:
- přepážkový pracovník oddělení pobytu cizinců Kraj Vysočina
- příprava podkladů pro vydání rozhodnutí a další s tím spojené administrativní činnosti související s pobytem cizinců na území České republiky

Místo výkonu práce: Jihlava

Požadavky:
- úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou,
- uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Internet),
- pečlivost, ochota učit se novým věcem,
- odolnost vůči stresu, schopnost týmové práce,
- zkušenosti v oblasti správního práva výhodou,
- znalost ASPI výhodou,
- znalost anglického jazyka výhodou,
- trestní bezúhonnost,
- státní občanství ČR podmínkou.

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek,
- zaměstnanecké benefity (příspěvek zaměstnavatele na stravování, 5 týdnů dovolené)
- platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - 9. platová třída, po zapracování osobní příplatek,
- možnost odborného růstu,
- pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s 3 měsíční zkušební dobou (po dobu mateřské/rodičovské). Nejedná se o pracovní místo zařazené v rámci služebního zákona.

Požadované doklady:
- strukturovaný životopis,

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 18. 02. 2019 na e-mailovou adresu tp.vysocina@mvcr.cz s předmětem "přijímací řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMINISTERSTVO VNITRA - Odbor azylové a migrační politiky, Jihlava Mzda minimálně17600 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

MINISTERSTVO VNITRA
  • MINISTERSTVO VNITRA
  • Kontakt : Radomír Holeček
  • Adresa : MINISTERSTVO VNITRA - Odbor azylové a migrační politiky, Jihlava

Klíčová slova

práce

znalost

pracovní

výhodou

poměr

cizinců

dobu

náplň

odborného

osobní