PopisNáplň práce:
Spolupráce na přípravě vzorků před vlastní analýzou.
Provádění analýzy vzorků na stanovení kovů (ICP, AAS, AMA).
Validace jednotlivých metod.
Práce s laboratorním programem.

Požadujeme:
VŠ s chemickým zaměřením.
Praxe v chemické laboratoři výhodou.
Práce na PC - uživatelská úroveň.
Zdravotní způsobilost.
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.

Nabízíme:
Práce na plný úvazek.
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením.
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní
organizace.
5 týdnu dovolené + 2 sick days, zázemí státní organizace.
Stravenky.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem pracoviště - Kladno, Fr. Kloze 2316, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Kateřina Kuchyňová
  • Telefon : +420 482 411 655
  • E-mail : katerina.kuchynova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem pracoviště - Kladno, Fr. Kloze 2316, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

dle

vzorků

náplň

vzdělání

úvazek smlouva

dobu

určitou

možným

následným