PopisMísto výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1028
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: telefonicky: 326 735 396, e-mail: jan.lukso@colas.cz nebo osobně

Náplň práce:
- Přímé řízení a organizace činnosti dělníků na stavbě, vedení maximálně 10 podřízených.
- Zadávání úkolů, kontrola plnění pracovních činností a kvality odvedených prací.
- Zodpovědnost za dodržování krátkodobých plánů práce (1-3 dny), stanovené nadřízeným pracovníkem.
- Kontrola a přejímka dodaných stavebních materiálů.
- Zajištění drobných nákupů materiálu.
- Zapojení se do práce dělníků, vykonávání kvalifikovanějších prací.
- Kontrola dodržování zásad BOZP a používání OOPP dělníků na stavbě.
- Zodpovědnost za správné označení stavby.
- Řešení operativních problémů na stavbě, případně po poradě s nadřízeným.
- Komunikace s přímým nadřízeným a podávání hlášení o průběhu stavby.

Požadujeme:
- SOU výhodou
- Praxi ze staveb min. 5 let
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Samostatnost, spolehlivost
- Časovou flexibilitu

Nabízíme:
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Prémie (měsíční, sezonní)
- Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, systém Cafeterie ad.
- Možnost dlouhodobé spolupráce
- Možnost nástupu březen 2018

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOLAS CZ, a. s. - provozovna MB, Průmyslová 1028, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-08T01:57:22

Společnost

COLAS CZ, a.s.
  • COLAS CZ, a.s.
  • Kontakt : Jan Lukšo
  • Telefon : +420 326 735 396
  • Adresa : COLAS CZ, a. s. - provozovna MB, Průmyslová 1028, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

kontrola

nadřízeným

stavbě

dělníků

práce

penzijníživotní

dodržování

zodpovědnost

týdnů

dovolené