PopisSTAVEBNÍ DĚLNÍCI - finišerová četa
Nástup možný ihned.
Práce probíhají pouze ve Zlínském kraji
POŽADUJEME: Manuální zručnost, časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost. Řidičský průkaz skupiny B, C výhodou. Kladný vztah k technice výhodou, strojnický průkaz výhodou ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Dělník finišerové čety - pokládka asfaltu . Obsluha drobné mechanizace, zaučení jako obsluha finišeru.
NABÍZÍME: Práce v dynamicky se rozvíjející firmě, školení.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravné, svoz z místa bydliště na místo výkonu práce, každodenní návrat do místa bydliště, dobré platební podmínky- pravidelné měsíční prémie/odměny, poskytování firemních OOPP.
KONTAKT: telefonicky 727 815 921, osobně nebo zasílejte životopisy na e-mail: t.holcak@swietelsky.cz
ov. 14.11. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSWIETELSKY stavební s.r.o. 03, Husova 1514, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně85 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-17T01:56:36

Společnost

SWIETELSKY stavební s.r.o.
  • SWIETELSKY stavební s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Holčák
  • Telefon : +420 571 752 032,727 815 921
  • Adresa : SWIETELSKY stavební s.r.o. 03, Husova 1514, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

výhodou

práce

průkaz

obsluha

místa

bydliště

stavební

rozvíjející

firmě

školenízaměstnanecké