PopisNáplň práce:
- příprava a zpracování nabídek, technická podpora
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- péče o stávající zákazníky, rozvíjení kontaktů, vyhledávaní nových obchodních příležitostí
Požadujeme:
- SŠ vzdělání - obor elektro (případně praxi v oboru elektro)
- komunikativnost, aktivní přístup, pečlivost
- znalost práce na PC (MS Office)
- ŘP sk.B

Nabízíme:
- mzda od 27 000,- Kč (po zapracování prémie /provize)
- možnost osobního růstu
- zaměstnanecké výhody (bonusy, stravenky, karta multisport, firemní akce a mnoho dalšího)
- notebook, mobilní telefon, po zapracování možnost firemního automobilu
- práce ve stabilní dlouhodobě se rozvíjející společnosti
- smlouva na trvalý pracovní poměr
VÝHODY: Stravenky, notebook, mobilní telefon, po zapracování firemní automobil, vzdělávací kurzy.
Vhodné i pro osoby ze zdravotním znevýhodněním
KONTAKT: zasílejte písemnou nabídku na e-mail: zamestnani@biesse.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBi Esse Cz s.r.o. - prac. Strakonice, Písecká 285, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

Bi Esse Cz s.r.o.
  • Bi Esse Cz s.r.o.
  • Kontakt : Ilona Henischová
  • Adresa : Bi Esse Cz s.r.o. - prac. Strakonice, Písecká 285, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Klíčová slova

práce

zapracování

firemní

telefon

mobilní

notebook

stravenky

možnost

dalšího

mnoho