PopisNáplň práce: zpracování komplexních stavebních nabídek - poptávka a vyhodnocení, příprava, zpracování a sestavování rozpočtů, komunikace s projektanty, dodavateli a investory, zpracování kalkulací a skladby cen stavebních prací, zpracování všech podkladů potřebných pro tvorbu nabídek, příprava podkladů pro uzavírání smluv o dílo
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, ideálně stavebního směru, základní znalost práce v Build Power S, Word, Excel, Microsoft Outlook, čtení a orientace v projektové dokumentaci, flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost
Nabízíme: Zajímavou práci pro ryze českou společnost, dovolednou dle potřeb zaměstnance, flexibilní pracovní dobu, možnost růstu a seberealizace, nástup možný ihned, plný úvazek, jednosměnný provoz, platový růst odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTřeboňská 570/7, 373 71 Rudolfov Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

BUILD4INNOVATION s.r.o.
  • BUILD4INNOVATION s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Kvídera
  • Telefon : +420 777 751 766
  • Adresa : Třeboňská 570/7, 373 71 Rudolfov

Klíčová slova

zpracování

podkladů

práce

stavebních

nabídek

příprava

společnost

flexibilní

zaměstnance

potřeb