PopisKO: Životopis zašlete na e-mail: sorge@lamaenergy.cz
Požadujeme: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, schopnost učit se novým věcem, dobré komunikační a argumentační dovednosti, příjemný projev, orientaci na zákazníka a jeho spokojenost, tah na branku, loajalitu a flexibilitu, zdravé sebevědomí, odolnost vůči stresu.
Vhodné i pro osoby bez praxe.
Náplň práce: řešení telefonických požadavků (týkajících se plateb, záloh, odečtů aj.) zákazníka vedoucí k jeho spokojenosti, telefonická konzultace a poradenství, uspokojování potřeb zákazníka prostřednictvím prodeje produktů Lama energy group.
Po zapracování variabilní složka mzdy až 30% vyplácenou každý měsíc.
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí, nástup dle dohody, pracoviště Hradec nad Moravicí.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLAMA ENERGY a.s., Gudrichova 763, 747 41 Hradec nad Moravicí Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-02-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

LAMA energy a.s.
  • LAMA energy a.s.
  • Kontakt : Hana Gocalová
  • Adresa : LAMA ENERGY a.s., Gudrichova 763, 747 41 Hradec nad Moravicí

Klíčová slova

zákazníka

koživotopis

odečtů

vedoucí

spokojenosti

telefonická

konzultace

poradenství

uspokojování

potřeb