PopisNÁPLŇ PRÁCE:
• analýza klíčových projektů společnosti a jejich vývoje ve spolupráci s projektovým managementem
• zpracovávání měsíčních finančních výsledků a následný reporting včetně analýzy odchylek
• tvorba finančních plánů a jejich prezentace vedení společnosti
• participace na rozvoji informačního systému a optimalizaci procesů
POŽADUJEME:
• VŠ nebo SŠ ekonomického zaměření
• analytické myšlení a schopnost interpretace dat v kontextu celé společnosti
• pečlivost, logické myšlení a vlastní iniciativu - nadšení pro řešení problémů
• velmi dobrou znalost a orientaci v MS Excel, znalost prostředí IS SAP výhodou
• znalost anglického jazyka výhodou
NABÍZÍME:
• možnost rychlého růstu a rozvoje
• možnost přímo se podílet na finančním řízení významného českého exportéra
• příležitost poznat fungovaní etablované strojírenské společnosti
• příležitost spolupracovat přímo s vedením společnosti
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• flexibilní pracovní dobu (s pevnou částí 8:00 - 13:00)
• firemní akce
• zaměstnanecké slevy na sport a kulturu
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUničovská 132/19, 784 01 Litovel Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T17:17:17

Společnost

PAPCEL, a.s.
  • PAPCEL, a.s.
  • Kontakt : Jana Nepožitková
  • Telefon : +420 585 152 134
  • Adresa : Uničovská 132/19, 784 01 Litovel

Klíčová slova

společnosti

znalost

možnost

myšlení

přímo

příležitost

finančních

anglického

excel

exportéra