PopisMísto výkonu práce: Generála Svobody 161/77, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec 1 + stavby v okrese Liberec
Náplň práce: manuální stavební práce, manipulace se stavebními hmotami a nářadím, obsluha jednoduchých stavebních strojů, práce dle pokynů nadřízeného pracovníka
Požadavky: zodpovědnost, fyzická zdatnost, strojnický průkaz výhodou
Pracovní poměr na dobu určitou 1-2 roky
Zaměstnanecké výhody: dobré mzdové ohodnocení, diety, týden dovolené navíc, po zapracování a oboustranné dohodě pracovní poměr na dobu neurčitou
Hlásit se e-mailem, telefonicky v Po-Pá od 8.00 do 14.00 hod., popř. osobně Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTRABAG a.s.-003, Generála Svobody 161/77, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-09-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-14T01:54:13

Společnost

STRABAG a.s.
  • STRABAG a.s.
  • Kontakt : Blanka Janoušková
  • Telefon : +420 485 123 455
  • E-mail : blanka.janouskova@strabag.com
  • Adresa : STRABAG a.s.-003, Generála Svobody 161/77, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

práce

poměr

dobu

liberec

místo

dovolené

určitou

roky zaměstnanecké

výhody

dobré