PopisNáplň práce:
Svoz hotových výrobků z výrobních linek do skladu
Převoz materiálu mezi výrobními středisky
Práce ve skladovém oddělení import/export
Zajištění nakládek a vykládek
Každodenní používání VZV
Související evidenční činnost
Požadujeme:
Řidičský průkaz pro skupinu C včetně profesní způsobilosti řidiče
Platný průkaz VZV velkou výhodou
Spolehlivost, zodpovědný přístup
Fyzická zdatnost
dovolená nad rámec zákona
dotované stravování, dotované horké nápoje
příplatky za práci na odpolední směně, příspěvky na cestovné
možnost vzdělávání a získání profesních průkazů
platné příplatky dle Zákoníku práce
moderní a příjemné pracovní prostředí
narozeninový dárek
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPrůmyslová 711/20, 669 02 Znojmo 2 Mzda minimálně15350 Kč Mzda maximálně20500 Kč Nastoupit od2019-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka
  • TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka
  • Kontakt : Denisa Reichlová
  • Telefon : +420 515 284 710
  • Adresa : Průmyslová 711/20, 669 02 Znojmo 2

Klíčová slova

průkaz

náplň

příspěvky

zdatnost dovolená

rámec

zákona dotované

stravování

dotované

horké