PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: sovova@beko-plm.cz
Nabízíme práci ve společnosti s téměř třicetiletou historií v oblasti engineeringu a PLM služeb. Hledáme pozitivního, kreativního člověka se zapálením a s chutí posuzovat věci dopředu.
Pracovní náplň:
- Odpovědnost za celofiremní marketing v České republice
- Správa sociálních sítí a webových stránek
- Příprava marketingových materiálů pro obchodní partnery a zákaznické akce
- Koordinace aktivit na sociálních sítích
- Analýza marketingu a kampaní
- Podpora obchodních aktivit
Požadujeme:
- Minimálně 2 roky praxe v oboru
- Samostatnost a spolehlivost
- Velmi dobrá znalost českého jazyka
- Znalost anglického jazyka
- Znalost webových a grafických marketingových nástrojů
- Týmový duch a komunikativnost
Nabízíme:
- Adekvátní finanční ohodnocení
- Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- Možnost neustále se rozvíjet
- Firemní benefity
- Pobočka Brno

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB E K O Engineering, spol. s r.o.-prac.VIENNA POINT Brno, Vídeňská 101/119, Dolní Heršpice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • Kontakt : Lucie Sovová
  • Adresa : B E K O Engineering, spol. s r.o.-prac.VIENNA POINT Brno, Vídeňská 101/119, Dolní Heršpice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

jazyka znalost

marketingových

webových

sociálních

českého

sítích analýza

marketingu

kampaní podpora

obchodních