PopisPrvní kontakt telefonicky nebo e-mailem pro získání informací, v případě zájmu nutno podat písemnou přihlášku do výběrového řízení.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Referent/ka Odboru životního prostředí

Popis pracovní pozice:
Výkon působnosti orgánu ochrany přírody ve správním obvodu obecního úřadu obce s rozšířenou působností podle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny,
výkon působnosti orgánu ochrany zemědělského půdního fondu (ZPF) dle zák. č. 334/1992 Sb. o ochraně ZPF, ve správním obvodu obecního úřadu obce s rozšířenou působností.

Požadavky:
VŠ vzdělání - v oboru životního prostředí, znalost zákonů a příslušných vyhlášek v oboru a ve veřejné správě vítána (zákon č. 128/2000 Sb.; zákon č. 500/2004 Sb.; zákon č. 334/1992 Sb.; zákon č. 114/1992 Sb.; vše ve znění pozdějších předpisů), výborná znalost práce s PC, ŘP skup. B, morální bezúhonnost, flexibilita, komunikativnost, schopnost jednat s lidmi, praxe ve státní správě vítána, zkouška zvláštní odborné způsobilosti nutná do 18 měsíců od nástupu.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10.
Nástup dle dohody.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 28.2.2019 písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV, nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 28.2.2019 - do 14:00 hod., a to v zalepené obálce s textem: "VŘ - Referent/ka OŽP, ZPF - NEOTVÍRAT".

Další informace na http://www.tisnov.cz/vyberove-rizeni-pro-obsazeni-pozice-referentka-odboru-zivotniho-prostredi-1. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMěsto Tišnov - 3, Ráboňova 117, 666 01 Tišnov 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

Město Tišnov
  • Město Tišnov
  • Kontakt : Libuše Suchánková
  • Telefon : +420 549 439 718
  • Adresa : Město Tišnov - 3, Ráboňova 117, 666 01 Tišnov 1

Klíčová slova

správě

sbzákon

tišnov

úřadu

zpf

obecního

orgánu

ochrany

přírody

správním