PopisPožadujeme:
- SŠ nebo VŠ technické vzdělání (strojírenství)
- Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- Znalost konstrukce procesu postupových lisovacích nástrojů
- Znalost programu Solid Works a CATIA
- Základy AJ

Náplň práce:
- Konstrukce lisovacích nástrojů
- Příprava výkresové dokumentace pro výrobu
- Změna 2D a 3D dokumentace
- Optimalizace projektů

Nabízíme:
- Perspektivní a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- Finanční ohodnocení odpovídající pracovní náplni a zkušenostem
- PP na dobu neurčitou
- Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, dovolenou, dětské tábory, měsíční a roční prémie, penzijní a životní pojištění, atd.)
- Smlouva na dobu určitou (1 rok), následně možnost přechodu na dobu neurčitou.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStanislava Maliny 471, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

SMOM CZ s.r.o.
  • SMOM CZ s.r.o.
  • Kontakt : Dita Kupková
  • E-mail : dkupkova@smomcz.eu
  • Adresa : Stanislava Maliny 471, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

dobu

znalost

konstrukce

pracovní

nástrojů

lisovacích

dovolenou

stravování

příspěvek

dovolené