PopisNástup ihned nebo dohodou. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Ing. Bukva tel: 606 710 884 nebo e-mail bukva@dtmo.cz.
Požadavky: SŠ s maturitou/VŠ vzdělání v technickém oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, uživatelská znalost MS Office a znalost AutoCad.
Osobnostní předpoklady: odpovědnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, schopnost práce v kolektivu, samostatnost.
Pracovní náplň: příprava dělících a vrtacích plánů pro CNC stroje podle výkresové dokumentace, zpětná vazba - zapracování výsledků dělení do následujících plánů, evidence plánů, změn a šarží.
Nabízíme: perspektivní zaměstnání, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, zvyšování kvalifikace, třináctý plat, mimořádné odměny, 25 dní dovolené. PD: Po-Pá 7,5 hod. denně. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

DT Mostárna, a.s.
  • DT Mostárna, a.s.
  • Kontakt : Jan Bukva
  • Telefon : +420 606 710 884
  • Adresa : Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

plánů

tel

výkresové

znalost

příspěvek

dokumentace

zpětná

vazba

zapracování

stroje