PopisPožadujeme: spolehlivost, vyučení v oboru.
Náplň práce: samostatná výroba a expedice jídel, dodržování technologických postupů práce při výrobě jídel, obsluha velkokapacitních a programovaných kuchyňských strojů na výrobu jídel, apod.
Pracovní doba 6:00 - 14:30 hod.
Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení PP.
Nabídky (životopisy) zasílejte na e-mail jiri.kothanek@tgmpisek.cz nebo předejte osobně v kanceláři školy do 14.2. 2019.
Vybraní zájemci budou pozváni na osobní pohovor.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČelakovského 24, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně19160 Kč Nastoupit od2019-02-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24
  • Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24
  • Kontakt : Jiří Kothánek
  • Adresa : Čelakovského 24, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

jídel

práce

požadujeme

jirikothanektgmpisekcz

spokojenosti

možnost

prodloužení

pp nabídky

životopisy

zasílejte